نشست مشترک مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان با خانم دکتر کامیابی مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی درمانی سرکار خانم نقیبی مسئول مددکاری معاونت درمان و سرکار خانم شهریاری رئیس اداره مامائی معاونت درمان ، پیرامون مسائل مرتبط با هزینه های درمانی و بیمارستانی اتباع ساکن استان در تاریخ ۳۰ شهریور ماه در محل این اداره کل برگزار گردید .
در این جلسه جناب آقای شفیعی ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمان و مراکز درمانی و همچنین اشاره به تعامل و همکاری و هماهنگی بیش از پیش دانشگاه علوم پزشکی با توجه به شیوع بیماری کرونا ، در امر خدمات رسانی به مهاجرین بیان کردند که پیگیری های مستمر در زمینه مشکلات مرتبط با بیمه اتباع ساکن استان منجر به دستیابی به نتایج بسیار خوب و مطلوبی شده است. و تعداد اتباعی که از خدمات بیمه استفاده میکنند به مرور بیشتر شده است .
آقای شفیعی با اشاره به اینکه مکارم اخلاقی و توجه به انسانیت و جایگاه والای انسان یک واقعیت است,بیان کردند باید تکریم انسانها را سرلوحه کار خود قرار دهیم .
در پایان آقای شفیعی با اشاره به اینکه اداره کل امور اتباع متولی اصلی رسیدگی به امور مهاجرین میباشد,
بیان کردند : جهت کاهش مسائل و مشکلات مرتبط,با حوزه درمانی و پزشکی اتباع ساکن استان تفاهم نامه ای بین این اداره کل و دانشگاه علوم پزشکی کرمان منعقد گردد ، تا آن تعداد از بیمارانی که با تشخیص متخصص نیاز به درمان های طولانی مدت درمراکز درمانی دارند کمتر شده و نگرانی ها به حداقل ممکن برسد .