جناب آقای شفیعی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان از تلاش های مجاهدانه و هوشیارانه ناجا در تامین نظم و امنیت استان تشکر و قدردانی کردند
نشست‌ صمیمی جناب آقای شفیعی مدیر کل محترم امور اتباع و مهاجرین‌ خارجی استانداری کرمان با سردار ناظری فرماندهی محترم انتظامی استان کرمان جناب سرهنگ پارسا رییس پلیس محترم اطلاعات و امنیت عمومی استان جناب سرهنگ روانبخش جانشین محترم فرماندهی انتظامی استان جناب سرهنگ نامجو رییس محترم اداره گذرنامه و مهاجرت استان در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان برگزار گردید .
در این‌ نشست جناب آقای شفیعی ضمن‌ تشکر و قدردانی از تلاش های مجاهدانه و هوشیارانه نیروی انتظامی در تامین نظم و امنیت استان گفتند : نیروی انتظامی امروزه رویکرد خود را در مواجهه با مشکلات ، به سمت جامعه محور کردن طرح های پلیسی سوق داده و این باعث شده تا با مشارکت آحاد افراد جامعه در دست یابی به امنیت پایدار، رضایت مردم ارتقاء پیدا کند.
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان گفتند :امروزه پلیس مایه افتخار و دلگرمی مردم‌می باشد و خوشبختانه حضور سردار ناظری برای استان یک نعمت بسیار بزرگی است. در سرتاسر استان پهناور کرمان سایه پر افتخار نیروی انتظامی سایه افکنده است . خداوند توفیق دهد در عرصه اهداف بلند و عزتمند پلیس بتوانیم در کنار شما باشیم.
در ادامه سردار ناظری بیان کردند : توفیقات صورت گرفته به برکت خون شهدا ، ارواح مطهر شهدا ، دعای خیر خانواده های شهید و سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی می باشد و از تعامل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان با نیروی انتظامی نهایت تشکر را داریم .
در آخر جناب آقای شفیعی با قدردانی از حسن همکاری نیروی انتظامی ، با اهدا لوح سپاس از تعامل مثبت و مناسب آنان تجلیل به عمل آوردند .