صبح امروز شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ با حضور جناب آقای شفیعی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین‌ خارجی استانداری کرمان از زحمات ۳ ساله جناب آقای صالح صوبح  تقدیر و جناب آقای جمیل شاهو بعنوان نماینده کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان‌ در استان کرمان معرفی گردیدند.
در این نشست جناب آقای شفیعی بیان کردند : در مدت مدیریت جناب آقای صالح صوبح نشست های زیادی با استراتژی های فراتر از چهارچوب وظایف تعیین شده صورت و گام‌های اساسی طراحی شده است .با گذشت یک سال از بیماری کووید ۱۹ که جهان درگیر این‌ بیماری منحوس می باشد از طریق فضای مجازی و با ویدیو کنفرانس های متعدد ارتباطات خوبی صورت گرفته و در پروژه های سال ۲۰۲۱ میلادی برنامه های متعددی طراحی شده و پروژه هایی که در دستور کار قرار دارند باید ویژه تر انجام‌ شود .
جناب آقای شفیعی گفتند : در زمان شیوع بیماری کرونا و مشکلات بیکاری اقتصاد خانواده جامعه مخاطب به شدت آسیب دیده و بایستی بصورت ویژه در دستور کار قرار گیرد تا از شرایط بحرانی رهایی یابند و سیاست های تدوین شده که در نشست های قبل صورت گرفته عملیاتی شود .
در ادامه آقای صالح ریاست پیشین کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در کرمان از زحمات و انعطاف و همیاری و همکاری  آقای شفیعی و پرسنل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تشکر و قدردانی کردند.