سرکار خانم آنیکا همپسون بعنوان مدیر ارشد سازمان امور پناهندگی نروژی NRC در استان کرمان معرفی شدند .
در نشستی با حضور  آقای شفیعی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان در تاریخ شنبه مورخ تاریخ ۲۵ بهمن‌ ماه ۹۹ در اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان سرکار خانم آنیکا همپسون بعنوان مدیر ارشد سازمان امور پناهندگی در کرمان معرفی شدند .
در این‌‌ نشست جناب آقای شفیعی ضمن تبریک‌ به سرکار خانم همپسون گفتند : جا دارد از تلاش و زحمت های جناب آقای نصرت عثمان مدیریت قبل سازمان امور پناهندگی نروژی  تشکر کرده و انتصاب سرکار خانم همپسون را تبریک‌ می گوییم.
ایشان‌ گفتند : با تمام‌ مشکلات چه در زمان جنگ ، تحریم‌ ها و ناملایمات جمهوری اسلامی ایران بعنوان حامی در کنار پناهندگان حضور داشته و دارد . سازمان‌امور پناهندگی نروژی NRC در کنار اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان بعنوان‌ یکی از سازمان‌ حمایتی می تواند تاثیر گذار باشد و پروژه های جدید را تعریف به بهترین شکل به مرحله اجرایی برساند.
 آقای شفیعی افزودند : چشم‌اندازی را تعریف کرده ایم  که در آن نگاه به بحث پناهنده یک وظیفه مستمر است.تامین نیازهای آنها چه در بحث سلامت ، درمان ، معیشت و سایر امورات  با حضور سرکار خانم همپسون و جلسات منظم در آینده استراتژی هایی را تعریف خواهیم کرد.خدمات بسیاری در بحث پناهنده توسط اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان ارایه شده و برای تسریع در امور مهاجرین اداره کل در کنار  سازمان NRC می باشد .
سرکار خانم همپسون در این دیدار گفتند : ضمن تشکر از خدمات ارایه شده و دیدگاه مثبت این اداره کل نسبت به بحث پناهنده اولویت سازمان امور پناهندگی نروژی NRC پایدار بودن پروژه ها می باشد و امیدواریم در آینده همکاری بیشتری صورت گیرد و مشتاقانه در انتظار پروژه های جدید برای تسریع امور مهاجرین می باشیم .