نشست مشترک  مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان با ریاست محترم دفتر نمایندگی سازمان پناهندگی نروژی NRC
صبح امروز یکشنبه دوم خرداد ماه ۱۴۰۰  آقای شفیعی مدیر کل محترم‌ اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان با سرکار خانم آنیکا همپسون ریاست محترم دفتر نمایندگی سازمان پناهندگی نروژی NRC در این اداره کل نشستی را برگزار کردند .
در این‌نشست پیرامون بازدید و ماموریت کمیته سازمانهای حمایتی از پروژه های استان کرمان در روزهای آتی بحث و تبادل نظر صورت گرفت .
در ابتدای این نشست سرکار خانم همپسون در خصوص عملیات تروریستی و به شهادت رسیدن شمار زیادی از نوجوانان در مدرسه سید الشهدا دشت برچی کابل ، هر گونه خشونت و خونریزی را محکوم کردند و ابراز همدردی خود را با مردم افغانستان اعلام داشتند.
در ادامه آقای شفیعی بیان کردند : از اقدامات صورت گرفته توسط سازمان پناهندگی  NRC رضایت داشته و خوشحالیم که در راستای کارهای سازمانی به خوبی وظیفه خود را انجام داده اند و پروژه های در حال اجرا به بهترین نحو و در اسرع وقت به اتمام رسانیده شد و به روان سازی خدمات و به وظایف تعریف شده پرداخته شده است. 
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان اشاره کردند : روابط بسیار خوبی بین اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان با سازمان های بین المللی علی الخصوص سازمان NRC صورت گرفته این ارتباطات و همراهی ها باعث تسریع در اجرای هرچه بهتر پروژه ها و ارایه با کیفیت تر خدمات به جامعه هدف می باشد.همکاری و  هم پوشانی سازمانی بین سازمانهای حمایتی و این اداره کل بازتاب خیلی خوب و مثبتی را داشته است .