بازدید مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان به همراهی ریاست محترم دفتر نمایندگی سازمان پناهندگی نروژی NRC در کرمان از مهمانشهر رفسنجان
امروز دوشنبه ۳ خرداد ماه ۱۴۰۰  آقای شفیعی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان به همراهی خانم آنیکا همپسون ریاست محترم دفتر نمایندگی سازمان پناهندگی نروژی NRC و هیئت همراه از پروژه های مشترک سازمان مذکور و این اداره کل  در مهمانشهر رفسنجان بازدید بعمل آوردند .
آقای شفیعی سوم خردادماه، سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض نمودند .
مدیرکل امور اتباع مهاجرین خارجی استانداری کرمان در این‌ بازدید از اقدامات صورت گرفته توسط سازمان NRC گفتند : پروژه های بسیار خوبی توسط سازمان مذکور صورت گرفته از جمله ۱۵۲ واحد مسکونی ساخته و واگذار گردیده اند.اقدامات و پروژه های خوبی اتمام و یا بعضا در حال اجرا هستند که بایستی به بهترین شکل به اتمام برسند . بعضی از پروژه ها به اتمام رسیده و دچار نقص های جزئی می باشند که با همت, باقیمانده کار به اتمام برسد و بنای ماندگار به یادگار گذاشته شود تا مشکلات پناهندگان ساکن کمپ برطرف شود .
آقای شفیعی از بهره برداری مجموعه فرهنگی کمپ بیان کردند : اولویت اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان آموزش و فرهنگ سازی در مجموعه مهمانشهر دانستند و گفتند به زودی مجموعه فرهنگی مهمانشهر به مرحله بهره براری می رسد تا ساکنین بتوانند از این مجموعه که با همکاری اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان و سازمان NRC شکل گرفته استفاده بهینه کنند .