اتباع بیگانه ساماندهی می‌شوند‌ 

🔹️جناب آقای محمدمهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان اظهار داشت: روز گذشته جلسه‌‌ ای در ستاد کل نیروهای مسلح با حضور جناب آقای سردار میراحمدی معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح، نمایندگانی از وزارت کشور و نیروی انتظامی و همچنین حسن‌پور رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان، جناب آقای سردار ناظری فرمانده انتظامی استان وجناب آقای شفیعی مدیرکل محترم امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان برگزار شد.

🔹️نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه پیشنهادهای متعددی از جمله ساماندهی اتباع بیگانه، انسداد و کنترل بیشتر مرزها، تقویت نیروی انتظامی هم در بعد تجهیزات و هم ساختار مطرح شد.

🔹️وی با اشاره به حضور تعداد زیاد اتباع بیگانه در استان به ویژه در شهر کرمان بیان کرد: با توجه به کمبودی که در مدارس اتباع بیگانه به ویژه در شهر کرمان وجود دارد مقرر شد برای فرزندان اتباع بیگانه در کرمان پیگیری احداث چند مدرسه انجام شود.

🔹️وی ادامه داد: در کنار آن این پیشنهادات موضوع برخورد با افرادی که برای ورود و حمل غیرمجاز اتباع بیگانه همکاری کرده از جمله رانندگانی که اقدام به جابه‌جایی غیرمجاز این اتباع می‌کنند از جمله توقیف و در صورت لزوم مصادره خودروهایی که با ایجاد تغییراتی در خودشان بتوانند با ظرفیت بالا و سرعت بیشتر این اتباع غیرمجاز را منتقل کنند مطرح شد.