✅نشست آقای مهندس مهدلو سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان با مدیران این اداره کل در تاریخ شنبه مورخ ۲۳ مرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار گردید .
در این‌ نشست که با حضور مسئولین واحدهای مختلف برگزار گردید در خصوص فعالیت های این اداره کل  از جمله مرکز ارائه خدمات,واحد مالی و اداری ، واحد بین الملل  ، امور مهمانشهر ها,امور اردوگاههای مراقبتی و ... بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مدیران واحدهای مربوطه جهت تسریع در روند خدمات رسانی به جامعه مخاطب نقطه نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند .
آقای مهندس مهدلو در این‌ نشست ایام‌ عزای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)را تسلیت عرض نمودند و بیان کردند : درس گرفتن از قیام‌ عاشورا یعنی گفتار و رفتار عاشورائیان را در زندگی فردی و اجتماعی قرار بدهیم محرم ماه ایثار و از جان گذشتگی است محرم می آید تا آوای فداکاری و مقاومت در برابر بیداد را در جهان هستی طنین افکند و طلسم استکبار و استبداد را در هم‌ شکند و به افسون نا امیدی در برابر زورگویان و قدرت طلبان خاتمه دهد .
اقای مهندس مهدلو گفتند : توجه و اهمیت دادن به کار یکی از مولفه های ضروری برای موفقیت می باشد بایستی خدمت رسانی به جامعه مخاطب با کیفیت بالاتری صورت گیرد . اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان جز استان های برتر در ارایه خدمات ، دستگیری و طرد اتباع خارجی در کشور می باشد و باید جدیت در کار بیشتر انجام‌ گیرد .