بازدید سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان از مرکز کشوری آموزش های تخصصی امداد و نجات و جمعیت هلال احمر استان کرمان
صبح امروز دوشنبه ۱۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ آقای مهندس مهدلو ترکمانی سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجربن خارجی استانداری کرمان به همراهی آقای فلاح مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و جمعی از کارشناسان , نشستی را پیرامون  پروژه های مشترک جهت خدمات رسانی به جامعه مهاجر ساکن استان برگزار کردند.
آقای مهدلو ترکمانی در این نشست بیان کردند : بهترین خلقت خداوند وجود انسان می باشد و خدمت رسانی به انسان رضایت خداوند را در بر دارد در بحث  توانبخشی و ارائه خدمات امداد رسانی و نتایج حاصله, استان کرمان جز بهترین های کشور در بحث خدمت رسانی و پیشتاز می باشد . 
آقای مهدلو گفتند : این روزها شاهد مشکلاتی در کشور افغانستان می باشیم که نگرانی هایی را بوجود آورده بایستی به ارتباطات اجتماعی از هر حیث نگاه ویژه ای داشته باشیم ,
دیدگاه انسان دوستانه دین ما است و آموزش باید هدفمند و هوشمندانه انجام گیرد . نگاه به پناهنده باید بصورت ویژه دنبال شود . اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان و جمعیت هلال احمر استان در یک راستا بهترین خدمت رسانی به جامعه مهاجر را ارائه تا موجب رضایت خداوند قرار گیرد .